Reportáž ze zápasu

9.3.2011

Litvínov

Volke – Kubát, Černošek, Jareš, Stříteský, Skuhrovec, Martinka - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Bojer, Vopat, Trávníček - Jenáček, Kracík, Zíma - Majdan, Heinisch, Gerhát - Kafan.

Třinec

Hamerlík - Seman, Hrabal, Zíb, Krajíček, Hudec, Lojek, Richter - Varaďa, Bonk, Růžička - Květoň, Polanský, Polák - Zagrapan, Peterek, Kohn - Orsava, McGregor, Hrňa - Koudelka.
Branky a nahrávky: 9. Hübl (Jareš), 31. Lukeš (Hübl), 36. Jenáček (Hübl), 50. Kubát, 60. Lukeš (Trávníček) - 30. Hudec (Kohn, Peterek), 31. Zíb (Peterek, Kohn), 40. Růžička (Kvetoň, Polanský). Rozhodčí: Hodek, Homola - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 10:11. Využití: 3:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 6215. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3. Stav série: 1:2.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát.
(0:1, 1:0, 2:3)
Turnaj
24.8.

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Junioři dnes

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Mládež před 2 dny

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Junioři před 3 dny

Juniory v pátek a sobotu čeká Memoriál Petra Kalivody

Sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody se odehraje v pátek a sobotu na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově.
Odehrané v 16:00 | Muži
HC VERVA Litvínov