Zápasy - Dorost 11.12.2021
Autor: Šimon Kadeřávek

Dorostenci porazili Hvězdu Praha 4:1, dvěma góly se blýskl Šprynar

Foto Reportáž
Litvínovské naděje čekalo poslední utkání tohoto kalendářního roku, soupeřem jim byla pražská Hvězda. O bodech se rozhodlo už v prvním dějství, kdy se dvakrát trefili hosté ze severu Čech. Hvězda se sice připomněla jednou brankou, poslední slovo ale řekli chemici díky Tůmovi.
11.12.2021
0:2, 1:1, 0:1

Hvězda

Hrabák (Houdek) – Hulej, Jarabko, Richtr, Mrázek, Kubata (C) – Beňo, Dohnal, Jaroš, Janoušek, Doležel, Ivanovič, Roule, Niederhafner (A), Spěváček (A), Topol, Ducháček

Litvínov

Tuhý (Kokhanin) – Soušek, Síč, Vyhlidal, Bystřický (C), Prokeš, Dudáček, Kladivo – Ščislák, Horský, Dufek, Maštalířský, Liška, Bedanřík, Raich, Šprynar (A), Tůma, Čech

Branky a nahrávky

39. Jaroš (Topol, Roule)
7. Černý (Maštalířský), 17. Šprynar (Tůma), 29. Šprynar (Bystřický, Bednařík), 42. Tůma (Prokeš)

Rozhodčí:
Trnka – Karda, Stacho
Vyloučení:

Využití:

V oslabení:

Diváci:

Střely na bránu:

Průběh zápasu:

0:3, 1:3, 1:4

Vzájemné zápasy částečně mluví ve prospěch celku z hlavního města. Při posledním setkání totiž zvítězil 4:2. To Severočeši nechtěli dopustit a do nadstavbového duelu se pustili s vervou. Po šesti minutách hry nahrál Maštalířský Dominiku Čechovi. Produktivní útočník zapsal svou šestou trefu ve vyřazovací části hry. Následovaly krátké úseky, kdy si oba celky zahrály přesilové hry. Ani jeden ji nedokázal využít.

Hubené vedení se nelíbilo Janu Šprynarovi, a tak svou ranou poslal Litvínov do dvougólového trháku. V samotném závěru prvního dějství usedli na trestnou lavici dva hráči chemiků. Vyhlídal hákoval, Prokeš se provinil nesportovním chováním. Hvězda ale příležitost naservírovanou na zlatém podnose nevyužila. Pražané nejenom výhodu neproměnili, ale ihned po jejím konci faulovali.

Následovalo několik dalších nedisciplinovaností a hra se nepříjemně rozkouskovala. V polovině zápasu museli mezi časoměřiče dva hráči domácích. Litvínovu stačilo pouhých 40 vteřin na využití. A znovu u toho byl Jan Šprynar, k němuž kotouč doputoval od Bystřického. Vyhrocené klání pokračovalo a dvě minuty před druhou sirénou vymazali Pražané potupnou nulu. Tuhého překonal Vítězslav Jaroš.

Kdo tipoval, že vstřelená branka Hvězdu nakopne, toho usadil Lukáš Tůma. Hostující forvard využil vlahého přístupu a nepozornosti. V posledních minutách už gól nepadl a Litvínov se vrací domu s plným počtem bodů.

9.kolo
:
10.kolo
25.1.
úterý, 12:00
Brankáři
P klub Z B
1. Piráti Chomutov 26 45
2. HC Hvězda Praha 26 43
3. Rytíři Kladno 26 38
4. HC Litvínov 24 37
5. HC Meteor Třemošná 25 8
6. PZ Kladno 25 1
Zápasy - Junioři před 3 dny

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 21.01.2022

Konto našeho srdce společně s Nadačním fondem FK Teplice a partnerem Dvěplusdvě pomohli malému Jáchymovi

Jáchymovi jsou čtyři roky a už od prenatálního období musí bojovat. Krvácení do mozku mu způsobilo atrofii tohoto důležitého orgánu. Následně nehoda způsobila dětskou mozkovou obrnu, mentální retardaci, epilepsii, vadu sluchu a celkové opoždění vývoje.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha