Zápasy - Dorost 06.01.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Úspěšný vstup do nového roku a pátá výhra v řadě! Dorost porazil Rytíře 3:0

Foto Reportáž
Litvínovské mladíky čekalo v bojích o vyřazovací část Kladno. Fanoušci se branky dočkali během úvodních minut, kdy se prosadil Čech. Mezi střelci figurovali pouze hráči domácího celku a Severočeši tak drží v nadstavbě neporazitelnost.
6.1.2022
Litvínov
3:0

Litvínov

Tuhý (Kokhanin) – Vyhlídal, Síč, Bystřický (C), Prokeš, Kladivo, Dudáček, Mrázek – Čech (A), Horský, Maštalířský, Tůma, Raichl, Bednařík, Ščislák, Koky, Liška, Dufek.

Kladno

Tuláček (Kozlík) – Rájek (A), M. Šátek, Marcinek, Pražák, J. Aschenbrenner, Svoboda, O. Šátek – Holub, Mejtský, Holeček, V. Aschenbrenner, Daníček, Kut, Kupčo, Petřík, Váňa, Hlaváček.

Branky a nahrávky

5. Čech (Horský), 15. Maštalířský (Vyhlídal), 53. Tůma (Bednařík)

Rozhodčí:
Kosnar – Gerát, Coubal
Vyloučení:

4:5

Využití:

2:0

V oslabení:

0:0

Diváci:

Střely na bránu:

48:30

Průběh zápasu:

3:0

Oba týmy na sebe naposledy narazily v základní části, kdy Rytíři otočili z nepříznivého stavu 0:3 na konečných 6:5. Severočeši měli co oplácet, zároveň doufali v udržení stoprocentní výkonnosti v nadstavbě. Za body vykročili už v 5. minutě, kdy Horský přihrával Dominiku Čechovi, a ten překonal kladenského Tuláčka.

Rytíři nedokázali na inkasovanou branku reagovat a ještě více si zavařili, když musel na trestnou lavici Aschenbrenner. Domácí měli početní výhodu jen minutu, protože poté sudí zpozoroval, že Litvínov má na ledě o jednoho hráče navíc. Po opatrné pasáži hosté znovu faulovali a dokonce dvakrát, tudíž mladí chemici měli luxusní příležitost ve hře 5 na 3. Přesilovku zužitkoval Matěj Maštalířský a Severočeši šli do dvoubrankového trháku.

Druhé dějství změnu skóre nepřineslo, přestože hosté měli v polovině utkání k dispozici početní výhodu po faulu Vyhlídala. Další příležitost nastala dvacet vteřin před koncem třetiny. Na trestnou se poroučel Maštalířský. Rytíři však nedokázali proměnit ani přenesenou přesilovku. Když neudeřilo Kladno, zkusil štěstí Litvínov. Bednařík vybídl ke skórování Lukáše Tůmu, a ten se nemýlil. V posledních pěti minutách mohli Rytíři vymazat potupnou nulu, ale faul Vyhlídala pomstít nedokázali.

9.kolo
:
10.kolo
25.1.
úterý, 12:00
Brankáři
P klub Z B
1. Piráti Chomutov 26 45
2. HC Hvězda Praha 26 43
3. Rytíři Kladno 26 38
4. HC Litvínov 24 37
5. HC Meteor Třemošná 25 8
6. PZ Kladno 25 1
Zápasy - Junioři před 3 dny

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 21.01.2022

Konto našeho srdce společně s Nadačním fondem FK Teplice a partnerem Dvěplusdvě pomohli malému Jáchymovi

Jáchymovi jsou čtyři roky a už od prenatálního období musí bojovat. Krvácení do mozku mu způsobilo atrofii tohoto důležitého orgánu. Následně nehoda způsobila dětskou mozkovou obrnu, mentální retardaci, epilepsii, vadu sluchu a celkové opoždění vývoje.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha