Zápasy - Dorost 08.01.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Nevyužité a promarněné přesilovky. Litvínovský dorost padl s Chomutovem 1:3

Foto Reportáž
V zasněžených Krušných horách čekalo fanoušky regionální derby, protože na litvínovský led dorazil sousední Chomutov. A byli to právě Piráti, kdo si připsal úvodní trefu, na níž po několika minutách navázal Klobouček. Jediný gól Litvínova si připsal Bednařík. Domácí si díky prohře připsali první neúspěch v nadstavbě.
8.1.2022
Litvínov
0:2, 0:0, 1:1

Litvínov

Tuhý (Balík) – Mrázek, Síč, Vyhlídal, Bystřický (C), Prokeš, Dudáček, Kladivo – Ščislák, Horský, Dufek, Liška, Bednařík, Raichl, Tůma, Čech (A).

Chomutov

Perůtka (Hrůza) – Pašek, Svoboda, Záhorec, Hynek (C), Ibl, Žižka – Kokman, Dautovský (A), Klobouček, Vondrášek, Stejskal, Grosskopf, Pospíšil, Titlbach, Čihař (A).

Branky a nahrávky

55. Bednařík (TS)
7. Kokman (Hynek, Dautovský), 11. Klobouček (Titlbach), 56. Hynek (Titlbach)

Rozhodčí:
Jechoutek – Horažďovský, Hradil
Vyloučení:

Využití:

V oslabení:

Diváci:

Střely na bránu:

Průběh zápasu:

0:2, 1:2, 1:3

Začínalo se zhurta, neuběhla ani minuta a jeden z hostujících hráčů už seděl na trestné lavici. Mladí chemici ale nedokázali příležitost využít. O pár chvil později dostal stejnou výhodu i Chomutov, tentokrát fauloval Síč. Piráti, kteří také bojují o postup do play-off, zabrali a zásluhou Tomáše Kokmana šli do vedení. Namotivovaný Litvínov doufal ve vyrovnání, to mohlo přijít po trestu Hynka. Útočníci ale nedokázali najít příhodný recept na překonání chomutovského brankáře.

Věci však nabraly úplně jiný spád, protože po srovnání sil znovu slavili hosté, tentokrát byl šťastným střelcem Šimon Klobouček. Domácím se nedařilo, nedokázali využít ani jednu ze tří přesilových her, které měli v úvodním dějství. Prostřední dvacetiminutovka si zaslouží přízvisko nedisciplinovaná, protože oba týmy měly na svědomí několik prohřešků. Litvínov se dokonce provinil dvakrát během jediné minuty. Piráti však ve výhodě třetí branku nepřidali.

Na druhou stranu také celek z Chomutova několikrát fauloval, chemici sice měli příležitosti, ale kýžený gól nevstřelili. Nelichotivý trend se přenesl i do závěrečné třetiny, protože ve 41. minutě podrážel Žižka a domácí však ani tentokrát neslavili. Poslední desetiminutovka byla poněkud nepřehledná. Sudí potrestali jeden z faulů trestným střílením, a to Jakub Bednařík s přehledem proměnil. Naděje ale pohasly s ránou Františka Hynka. V následující sekvenci rozhodčí rozdali neuvěřitelných pět trestů.

K dramatické zápletce musíme rovněž přičíst nepovedené trestné střílení litvínovské Raichla.

9.kolo
:
10.kolo
25.1.
úterý, 12:00
Brankáři
P klub Z B
1. Piráti Chomutov 26 45
2. HC Hvězda Praha 26 43
3. Rytíři Kladno 26 38
4. HC Litvínov 24 37
5. HC Meteor Třemošná 25 8
6. PZ Kladno 25 1
Zápasy - Junioři před 3 dny

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 21.01.2022

Konto našeho srdce společně s Nadačním fondem FK Teplice a partnerem Dvěplusdvě pomohli malému Jáchymovi

Jáchymovi jsou čtyři roky a už od prenatálního období musí bojovat. Krvácení do mozku mu způsobilo atrofii tohoto důležitého orgánu. Následně nehoda způsobila dětskou mozkovou obrnu, mentální retardaci, epilepsii, vadu sluchu a celkové opoždění vývoje.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha