Autor: Lukáš Bolech

Junioři zdemolovali v severočeském derby Chomutov sedmi góly

Reportáž

Foto Reportáž
Osmé kolo nadstavby o udržení DHL extraligy juniorů nabídlo derby mezi chomutovskými Piráty a litvínovskou Vervou. Hosté předvedli suverénní výkon a i díky hattricku Davida Skuhrovce zvítězili vysoko 0:7.
8. kolo, 8.3.2022
Chomutov, ROCKNET ARÉNA
0:7
0:2, 0:3, 0:2

Chomutov

Tuček (Suk) – Petrásek (C), Cestr, Janda, Rykl – Ekrt, Šugár, Šilar, Krasanovský, Cháb, Svoboda (A), Vostiňák, Černý, Döring, Rindoš

Litvínov

Čermák (Klika) – Baláž, Hocelík, Hák, Werner, Kuchař, Háva – Postl, Danielčák, Stehlík (C), Beran, Vopat, Limanovský (A), Maštalířský, Špaček, Skuhrovec, Slavík

Branky a nahrávky

3. Skuhrovec (Stehlík, Maštalířský), 16. Vopat (Limanovský, Werner), 31. Háva (Werner, Balář), 32. Vopat, 38. Skuhrovec (Limanovský), 43. Beran (Špaček, Limanovský), 53. Skuhrovec (Maštalířský, Stehlík)

0:7

Litvínovští junioři šli zásluhou první branky Davida Skuhrovce do vedení již ve třetí minutě první třetiny. Kombinaci Prokopa Limanovského a Adama Wernera ze 16. minuty zakončil přesně Jan Vopat, který upravil skóre na rozdíl dvou branek.

Na 0:3 zvyšoval v polovině utkání obránce Jan Háva. Zanedlouho se dostal podruhé ke slovu Jan Vopat, jenž opět zvýšil spoluhráčům sebevědomí. Před druhou sirénou napodobil Jana Vopata David Skuhrovec a po asistenci Limanovského si také připsal druhou branku.

Z hlediska počtu střel na branku byla třetí třetina tou nejvyrovnanější. Na skóre to však poznat nešlo. David Čermák nepustil za svá záda jediný kotouč a na druhé straně ještě upravili podobu skóre Vít Beran a David Skuhrovec, který tak necelých osm minut před koncem završil hattrick.

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.