Jednotlivé vstupné

Stání (on-line) 140,- Kč
Sezení (pokladna) 250,- Kč
Sezení (online) 230,- Kč
  • Při nákupu lístků on-line přes náš tikecketingový portál je kupující v základní části zvýhodněn (stání 10 Kč, sezení 20 Kč).

Cena vstupenek na play off pro sezónu 2019/2020

Sektor Předkolo Čtvrtfinále Semifinále Finále
Stání 200,- Kč 230,- Kč 250,- Kč 300,- Kč
Sezení 320,- Kč 350,- Kč 400,- Kč 450,- Kč
Ceny vstupného – příprava:
Jednotné vstupné 30 korun, není-li aktuálně uvedeno jinak. Pokladna na přípravu se otevírá 2 hodiny před utkáním

Předprodej vstupenek - pokladna

Vždy den před utkáním a v den utkání v pokladně Zimního stadionu Ivana Hlinky (sever)
  • Den před zápasem: 14:00 – 17:00 hodin
  • V den zápasu: 9:00 – 11:00 a od 15:00 hodin
  • Víkendy a svátky (od 1.11.2018): 09:00 – 11:00 a od 13:00 hodin
Lze platit dárkovými poukázkami Sodexo a to jak Flexipasy, tak Relaxpasy, dále  Chéque Déjeuner.

Předprodej vstupenek - online přes web klubu

• Vstupenky ke stání: vždy 14 dnů před zápasem
  • Případně vstupenky k sezení: vždy 2 dny před zápasem (od 09:00 hodin)

• Do online prodeje nejdou všechny dostupné vstupenky. Pokud systém hlásí, že již vstupenky na sezení k prodeji nejsou, neznamená to automaticky, že je vše vyprodáno. Zbylé vstupenky jsou k dispozici na pokladnách.

Využijte cenově zvýhodněné možnosti online prodeje vstupenek na základní část zde !
  • Osoby do 140 cm a vozíčkáři mají vstup na zápasy zdarma
  • Sektor pro hosty je na severní tribuně, přístup vchodem "B" ze severní (horní) strany ZS Ivana Hlinky, 1. patro
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.