Jednotlivé vstupné

Stání (on-line) 140,- Kč
Sezení (pokladna) 250,- Kč
Sezení (online) 230,- Kč
  • Při nákupu lístků on-line přes náš tikecketingový portál je kupující v základní části zvýhodněn (stání 10 Kč, sezení 20 Kč).

Cena vstupenek na play off pro sezónu 2019/2020

Sektor Předkolo Čtvrtfinále Semifinále Finále
Stání 200,- Kč 230,- Kč 250,- Kč 300,- Kč
Sezení 320,- Kč 350,- Kč 400,- Kč 450,- Kč
Ceny vstupného – příprava:
Jednotné vstupné 30 korun, není-li aktuálně uvedeno jinak. Pokladna na přípravu se otevírá 2 hodiny před utkáním

Předprodej vstupenek - pokladna

Vždy den před utkáním a v den utkání v pokladně Zimního stadionu Ivana Hlinky (sever)
  • Den před zápasem: 14:00 – 17:00 hodin
  • V den zápasu: 9:00 – 11:00 a od 15:00 hodin
  • Víkendy a svátky (od 1.11.2018): 09:00 – 11:00 a od 13:00 hodin
Lze platit dárkovými poukázkami Sodexo a to jak Flexipasy, tak Relaxpasy, dále  Chéque Déjeuner.

Předprodej vstupenek - online přes web klubu

• Vstupenky ke stání: vždy 14 dnů před zápasem
  • Případně vstupenky k sezení: vždy 2 dny před zápasem (od 09:00 hodin)

• Do online prodeje nejdou všechny dostupné vstupenky. Pokud systém hlásí, že již vstupenky na sezení k prodeji nejsou, neznamená to automaticky, že je vše vyprodáno. Zbylé vstupenky jsou k dispozici na pokladnách.

Využijte cenově zvýhodněné možnosti online prodeje vstupenek na základní část zde !
  • Osoby do 140 cm a vozíčkáři mají vstup na zápasy zdarma
  • Sektor pro hosty je na severní tribuně, přístup vchodem "B" ze severní (horní) strany ZS Ivana Hlinky, 1. patro
Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha