Kontakty

HC VERVA Litvínov, a.s.

Společnost řídí činnost klubu a extraligového týmu mužů HC VERVA Litvínov, a.s.

Adresa klubu

  • S. K. Neumanna 1598
  • Zimní stadión Ivana Hlinky
  • Litvínov
  • 436 01

Jméno Funkce E-mail Tel. číslo
Klub Klub info@hcvl.cz
Mgr. Štěpán Reinberger obchodní a marketingový ředitel reinberger@hcvl.cz

média, marketing marketing@hcvl.cz
Jan Švarc marketingový manažer, ticketing svarc@hcvl.cz
Petr Koukal PR a média manažer koukal@hcvl.cz
Ing. Jan Jindra grafik, marketing jindra@hcvl.cz
Vladislav Kollert partnerství kollert@hcvl.cz
Ing. Tereza Pejcharová Bednářová finanční specialistka bednarova@hcvl.cz 476 767 219
Miroslav Pešl provozní manažer pesl@hcvl.cz
Libor Weber Konto našeho srdce weber@hcvl.cz
Martin Vejvoda sportovně technický manažer vejvoda@hcvl.cz
Kontaktní údaje Pověřence pro ochranu osobních údajů
Název subjektu: UNIPETROL RPA, s.r.o.
IČ: 27597075
E-mail: osobniudaje@unipetrol.cz
Adresa: Odbor ochrany osobních údajů, Milevská 2095/5, 140 00  Praha 4

HC Litvínov, sportovní spolek (mládež)

Společnost řídí činnost mládežnických družstev, týmu žen a oddílu krasobruslení HC Litvínov, sportovní spolek

Jméno Funkce E-mail Tel. číslo
Zdeněk Zíma sportovní sekretář mládeže HC.Litvinov@seznam.cz 476 767 222
Olina Čubanová sekretariát mládeže HC.Litvinov@seznam.cz 476 767 221

Zápasy - Junioři před 3 dny

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov