S.K. Neumanna 1598,

• Zdeněk Zíma (724 689 074) - sportovní sekretář mládeže
  • Olina Čubanová (476 767 221) - sekretariát mládeže

Mládež před 2 dny

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Konto našeho srdce 16.03.2021

Při akci Vlasatý zápas se vybralo 127 636 korun. Pomohli jsme Matyldě a dalším čtyřem dětem

V pátek 5. března proběhl třetí ročník Vlasatého zápasu v rámci utkání Tipsport extraligy proti českobudějovickému Motoru. Společně se spolkem Nové Háro a Nadací Orlen Unipetrol jsme pomáhali pětileté Matyldě Peterkové.