Kempy HC Litvínov

Klub HC Litvínov ve spolupráci se svými trenéry připravil kempy ke zdokonalení dovedností hráčů. Kempy vedou zkušení trenéři klubu HC Litvínov. Jimiž jsou Radim Skuhrovec, Radek Goga, Jindřich Kotrla, Filip Karli, Angel Nikolov, Jiří Podešva, Zdeněk Orct, Miroslav Žák, Martin Nosek, Radek Mrázek.

V současné době jsou kempy určeny dvěma kategoriím, a to mladší (ročníky narození 2009 až 2006. Starší kategorie 2005 až 2002. Každá kategorie má maximální počet 36 hráčů jimž se vždy věnují výše zmiňovaní trenéři. Kempy jsou určené i pro brankaře, kterým se věnuje Jiří Podešva se Zdeňkem Orctem.

Elektronická přihláška na kempy ZDE

Tréninky jsou zaměřeny především na rozvoj dovedností hráče.

Dorost před 2 dny

PŘEHLED: Málo trestných minut a příležitosti v juniorce aneb neúplný ročník dorostenecký obránců

V rámci shrnutí uplynulé sezony se zaměříme na defenzivu litvínovského dorostu. Trenéři zapojili do hry deset beků, přičemž několik z nich dostalo šanci v juniorce. Mladíci v neúplném ročníku hladce postoupili do vyřazovacích bojů, kde obsadili dvanáctou příčku. Kterému obránci se nejvíce dařilo a kdo zlepšil svou nedisciplinovanost?
Rozhovory - Žáci před 3 dny

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Junioři 30.03.2020

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?