Kempy HC Litvínov

Klub HC Litvínov ve spolupráci se svými trenéry připravil kempy ke zdokonalení dovedností hráčů. Kempy vedou zkušení trenéři klubu HC Litvínov. Jimiž jsou Radim Skuhrovec, Radek Goga, Jindřich Kotrla, Filip Karli, Angel Nikolov, Jiří Podešva, Zdeněk Orct, Miroslav Žák, Martin Nosek, Radek Mrázek.

V současné době jsou kempy určeny dvěma kategoriím, a to mladší (ročníky narození 2009 až 2006. Starší kategorie 2005 až 2002. Každá kategorie má maximální počet 36 hráčů jimž se vždy věnují výše zmiňovaní trenéři. Kempy jsou určené i pro brankaře, kterým se věnuje Jiří Podešva se Zdeňkem Orctem.

Elektronická přihláška na kempy ZDE

Tréninky jsou zaměřeny především na rozvoj dovedností hráče.

Preview - Junioři dnes

Druhá polovina skupiny startuje, juniorka znovu změří síly se Spartou

Litvínovská juniorka začíná druhou polovinu skupinové části DHL Superpoháru, v sobotu zamíří do Prahy. První vzájemné střetnutí ovládla Sparta, která si ze severu odvezla tři body. Oplatí jí chemici úvodní porážku?
Preview - Dorost dnes

Přeruší dorostenci jízdu Vítkovic?

Litvínovští dorostenci se po dvou prohraných zápasech v řadě utkají s vítkovickou Riderou, která zvítězila v posledních čtyřech utkáních. Zápas se odehraje v sobotu 22. února na Zimním stadionu Ivana Hlinky a úvodní buly bude vhozeno ve 12:30, přijďte naše mladé naděje podpořit!
Zápasy - Dorost včera

Drama v Hradci Králové, dorostenci prohráli s Mountfieldem po nájezdech 2:3

V předvečer utkání litvínovského áčka narazili dorostenci shodou okolností na stejného soupeře, v rámci 17. kola nadstavby změřili síly s Hradcem Králové. Vyrovnaný zápas začal lépe pro domácí, zápletka přišla v závěrečné třetině. Hosté se prosadili dvakrát, hradečtí pouze jednou. O dělbě bodů musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli...
Odehrané 18:00 | Muži