Kempy HC Litvínov

Klub HC Litvínov ve spolupráci se svými trenéry připravil kempy ke zdokonalení dovedností hráčů. Kempy vedou zkušení trenéři klubu HC Litvínov. Jimiž jsou Radim Skuhrovec, Radek Goga, Jindřich Kotrla, Filip Karli, Angel Nikolov, Jiří Podešva, Zdeněk Orct, Miroslav Žák, Martin Nosek, Radek Mrázek.

V současné době jsou kempy určeny dvěma kategoriím, a to mladší (ročníky narození 2009 až 2006. Starší kategorie 2005 až 2002. Každá kategorie má maximální počet 36 hráčů jimž se vždy věnují výše zmiňovaní trenéři. Kempy jsou určené i pro brankaře, kterým se věnuje Jiří Podešva se Zdeňkem Orctem.

Elektronická přihláška na kempy ZDE

Tréninky jsou zaměřeny především na rozvoj dovedností hráče.

Zápasy - Dorost 17.01.2019

DOR: Povedená první třetina! Litvínov porazil Plzeň 3:0

Severočeši narazili na tradiční český klub, plzeňskou Škodu. Oba týmy na sebe narazily v průběhu sezony již několikrát. Na počátku ročníku vyhráli Západočeši 2:0. V dalších utkáních už ale štěstí přálo černožlutým. Nejdříve vyhráli 6:5 po prodloužení, poté v polovině prosince porazili Škodu 5:1.
Mládež 14.01.2019

Příjemné starosti! Slavík byl povolán do reprezentace

Litvínovský útočník Marek Slavík byl nominován do reprezentace do šestnácti let. Mladá litvínovská naděje se zúčastní přípravného kempu a dvou přátelských utkání. Reprezentační sraz se odehraje v Hodoníně od 21. - 23. ledna 2019.
Zápasy - Junioři 12.01.2019

JUN: Junioři obdrželi šestigólový výprask od Třince

T ř i n e c - Junioři k dalšímu zápasu DHL Extraligy juniorů zamířili do dalekého Třince, kde se utkali s tamními Oceláři. Zápas se pro černožluté barvy od začátku nevyvíjel dobře a nakonec skončil prohrou 0:6. Chemiky může těšit alespoň bod z nadstavby, kterou ovládli po nájezdech, ten rozhodující proměnil Ondřej Dufek.