Kempy HC Litvínov

Klub HC Litvínov ve spolupráci se svými trenéry připravil kempy ke zdokonalení dovedností hráčů. Kempy vedou zkušení trenéři klubu HC Litvínov. Jimiž jsou Radim Skuhrovec, Radek Goga, Jindřich Kotrla, Filip Karli, Angel Nikolov, Jiří Podešva, Zdeněk Orct, Miroslav Žák, Martin Nosek, Radek Mrázek.

V současné době jsou kempy určeny dvěma kategoriím, a to mladší (ročníky narození 2009 až 2006. Starší kategorie 2005 až 2002. Každá kategorie má maximální počet 36 hráčů jimž se vždy věnují výše zmiňovaní trenéři. Kempy jsou určené i pro brankaře, kterým se věnuje Jiří Podešva se Zdeňkem Orctem.

Elektronická přihláška na kempy ZDE

Tréninky jsou zaměřeny především na rozvoj dovedností hráče.

Zápasy - Dorost včera

Liberecký debakl, Litvínov prohrál pod Ještědem 2:8

Nadstavbová část dorostenecké Extraligy je v plném proudu. V rámci sobotního programu zavítali černožlutí do Liberce, kde čelili místním Tygrům. Tabulkově do utkání vcházeli lépe hosté, kteří měli na modrobílé náskok sedmi bodů. Chemici ale selhali a osmkrát inkasovali.
Zápasy - Junioři včera

Derby pro Energii, junioři po špatné třetí třetině prohráli 1:4

L i t v í n o v - Druhé juniorské Podkrušnohorské derby opanovali hokejisté Karlových Varů. Tým z lázeňského města se do vedení dostal zásluhou Holuba, ještě v první třetině srovnal Bartoš. V prostřední části hry branka nepadla, a tak o výsledku klání rozhodla třetí perioda, kterou domácí chemici prohráli 0:3.
Mládež včera

Čtyři hráči Litvínova obdrželi pozvánku na kemp VTM U14 v Děčíně

V nominaci krajského výběru do čtrnácti let tentokrát najdete čtyři litvínovské zástupce. Hráči se 8.12. zúčastní jednodenního kempu v Děčíně.
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov