Kempy HC Litvínov

Klub HC Litvínov ve spolupráci se svými trenéry připravil kempy ke zdokonalení dovedností hráčů. Kempy vedou zkušení trenéři klubu HC Litvínov. Jimiž jsou Radim Skuhrovec, Radek Goga, Jindřich Kotrla, Filip Karli, Angel Nikolov, Jiří Podešva, Zdeněk Orct, Miroslav Žák, Martin Nosek, Radek Mrázek.

V současné době jsou kempy určeny dvěma kategoriím, a to mladší (ročníky narození 2009 až 2006. Starší kategorie 2005 až 2002. Každá kategorie má maximální počet 36 hráčů jimž se vždy věnují výše zmiňovaní trenéři. Kempy jsou určené i pro brankaře, kterým se věnuje Jiří Podešva se Zdeňkem Orctem.

Elektronická přihláška na kempy ZDE

Tréninky jsou zaměřeny především na rozvoj dovedností hráče.

Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha