Kempy HC Litvínov

Klub HC Litvínov ve spolupráci se svými trenéry připravil kempy ke zdokonalení dovedností hráčů. Kempy vedou zkušení trenéři klubu HC Litvínov. Jimiž jsou Radim Skuhrovec, Radek Goga, Jindřich Kotrla, Filip Karli, Angel Nikolov, Jiří Podešva, Zdeněk Orct, Miroslav Žák, Martin Nosek, Radek Mrázek.

V současné době jsou kempy určeny dvěma kategoriím, a to mladší (ročníky narození 2009 až 2006. Starší kategorie 2005 až 2002. Každá kategorie má maximální počet 36 hráčů jimž se vždy věnují výše zmiňovaní trenéři. Kempy jsou určené i pro brankaře, kterým se věnuje Jiří Podešva se Zdeňkem Orctem.

Elektronická přihláška na kempy ZDE

Tréninky jsou zaměřeny především na rozvoj dovedností hráče.

Zápasy - Dorost včera

Dorostenci si po domácí přestřelce s Třemošnou připisují tři body za výhru 6:5

V 11. kole Extraligy dorostu přivítali černožlutí na svém ledě HC Meteor Třemošná. Domácí nedokázali udržet čtyřgólový náskok a hosté se několikrát dostali zpět do hry. Gólově bohaté utkání nakonec urval favorizovaný domácí tým a před vlastními fanoušky zapsal první vítězství za tři body v této sezoně.
Konto našeho srdce před 3 dny

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Konto našeho srdce 18.10.2021

Obránce Matěj Stříteský rozdával dárky v dětském domově

Obránce Matěj Stříteský společně s Kontem našeho srdce navštívili děti v dětském domově Hora svaté Kateřiny.
Dnes v 17:00 | Jun.
HC AZ Havířov