Nábory HC Litvínov, sportovní spolek

Koho hledáme: Děti od 4 let.

Co s sebou? Minimální výbava: Brusle, helma, rukavice – stačí i lyžařské, hokejka (kdo má). Kdo má již hokejovou výstroj přijďte s ní.

V případě zapsání do klubu vám základní výstroj zapůjčíme

Více info: nabory.hclitvinov@seznam.cz nebo Václav Kočí: tel: +420728028797

Nábor dětí probíhá celoročně. Rozhodnou-li se rodiče, že své dítě přihlásí do hokejového klubu HC Litvínov mohou přijít na jakýkoliv trénink podle rozpisu tréninků (v plánu označeno jako základna)

.
Ideální věk pro přihlášení vašeho dítěte jsou minimálně 4 roky (2. třída MŠ) a dobrý zdravotní stav. Máte-li doma staršího potomka nezoufejte, do základny nabíráme děti až do první třídy základní školy.

Nejmladší hráči (od 2. třídy školky do 2. třídy základní školy) trénují od září do března (někdy do poloviny dubna) 2x týdně na ledě při organizovaném tréninku. Minimální požadavky na výstroj při první návštěvě našeho tréninku jsou: brusle, rukavice (jakékoliv i obyčejné zimní) a helma (stačí i lyžařská). V případě potřeby jsme schopni vybavit vašeho syna či dceru kvalitní hokejovou výstrojí - hokejová helma, chrániče, kalhoty, rukavice.

Po dobu docházky do Základny HC Litvínov obdržíte pro svého syna + 1 osobu doprovodu volnou vstupenku na veřejná bruslení rodičů s dětmi na našich ZS.

Od dubna do června probíhá i u nejmladších letní příprava 2x týdně na fotbalovém hřišti u zimního stadionu.

Kontaktní osoba Václav Kočí:
tel: +420728028797, e-mail: nabory.hclitvinov@seznam.cz

Přihláška do základny HC Litvínov, o.s.

Zápasy - Dorost 17.01.2019

DOR: Povedená první třetina! Litvínov porazil Plzeň 3:0

Severočeši narazili na tradiční český klub, plzeňskou Škodu. Oba týmy na sebe narazily v průběhu sezony již několikrát. Na počátku ročníku vyhráli Západočeši 2:0. V dalších utkáních už ale štěstí přálo černožlutým. Nejdříve vyhráli 6:5 po prodloužení, poté v polovině prosince porazili Škodu 5:1.
Mládež 14.01.2019

Příjemné starosti! Slavík byl povolán do reprezentace

Litvínovský útočník Marek Slavík byl nominován do reprezentace do šestnácti let. Mladá litvínovská naděje se zúčastní přípravného kempu a dvou přátelských utkání. Reprezentační sraz se odehraje v Hodoníně od 21. - 23. ledna 2019.
Zápasy - Junioři 12.01.2019

JUN: Junioři obdrželi šestigólový výprask od Třince

T ř i n e c - Junioři k dalšímu zápasu DHL Extraligy juniorů zamířili do dalekého Třince, kde se utkali s tamními Oceláři. Zápas se pro černožluté barvy od začátku nevyvíjel dobře a nakonec skončil prohrou 0:6. Chemiky může těšit alespoň bod z nadstavby, kterou ovládli po nájezdech, ten rozhodující proměnil Ondřej Dufek.