Permanentky

Pro sezónu 2019/2020 zůstanou zachovány ceny jako v minulých 5 sezónách s tím, že v ceně bude zahrnuto 25 zápasů základní části a majitel permanentní vstupenky bude mít možnost v termínu do 30. 8. 2019 si zakoupit lístek na Open Air v Drážďanech (4. 1. 2020) za zvýhodněnou cenu (- 20%).

Důležité informace

• Prodej permanentních vstupenek startuje 15. 7. 2019 v 9:00
  • Pondělí až pátek 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00 a v průběhu přípravných zápasů
  • Rezervace míst z minulé sezóny do 30. 8. 2019
  • Stejná cena vstupenek i permanentek jako v minulé sezóně

Výhody držitelů permanentek:

• Cenové zvýhodnění oproti jednotlivému vstupnému
  • Sleva 10% (po registraci) v klubovém Fanshopu (permanentka bude sloužit jako klubová karta)
  • Rezervace místa na play off
  • Slevový program HC VERVA Litvínov
  • Zahrnutí do slosování v sezóně o hodnotné ceny
  • Jisté místo bez front i na exponované zápasy základní části
  • Kapesní Kalendář zdarma
  • Do 30. 8. 2019 rezervace vstupenky s 20% slevou na Open Air

Zvýhodnění na zápasy s permanentní vstupenkou oproti jednotlivému vstupnému na 25 utkání sezóny 2019/20

Sektor Cena permanentní vstupenky Cena jednotlivého vstupného na 25 zápasů Zvýhodnění
Stání2 000,-Kč3 750,-Kč1 750,-Kč
Sezení3 500,-Kč6 250,-Kč2 750,-Kč

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2019/20

Sektor Cena Cena pro Fanklub
Stání2 000,-Kč1 500,-Kč
Sezení3 500,-Kč

Slevy:

- držitel průkazu ZTP/P (včetně 1 doprovodu) – sleva 50 procent pouze do určeného sektoru
- držitel průkazů ZTP sleva 25% (jedno místo) pouze do určeného sektoru
- děti do 140 cm a vozíčkáři vstup zdarma

Permanentky (i vstupenky s výjimkou přípravných zápasů) lze platit i dárkovými poukázkami Sodexo a to jak Flexipasy, tak Relaxpasy, dále Chéque Déjeuner.

Každý extraligový domácí zápas je vylosován jeden z držitelů permanentky, který o přestávce na ledě obdrží masovou pochoutku od f. Astur-ka s.r.o.!

SLEVOVÝ PROGRAM - NEPŘEHLÉDNĚTE! Na permanentky HC VERVA obdržíte ve vybraných prodejnách a E-shopech v našem regionu významnou slevu. Budete-li svou permici často a vhodně používat, může se vám vložená investice zcela vrátit!  SEZNAM SLEV – firmy

Junioři dnes

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Mládež před 2 dny

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Junioři před 3 dny

Juniory v pátek a sobotu čeká Memoriál Petra Kalivody

Sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody se odehraje v pátek a sobotu na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově.
Odehrané v 16:00 | Muži
HC VERVA Litvínov