Permanentky

Pro sezónu 2019/2020 zůstanou zachovány ceny jako v minulých 5 sezónách s tím, že v ceně bude zahrnuto 25 zápasů základní části a majitel permanentní vstupenky bude mít možnost v termínu do 30. 8. 2019 si zakoupit lístek na Open Air v Drážďanech (4. 1. 2020) za zvýhodněnou cenu (- 20%).

Důležité informace

• Prodej permanentních vstupenek startuje 15. 7. 2019 v 9:00
  • Pondělí až pátek 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00 a v průběhu přípravných zápasů
  • Rezervace míst z minulé sezóny do 30. 8. 2019
  • Stejná cena vstupenek i permanentek jako v minulé sezóně

Výhody držitelů permanentek:

• Cenové zvýhodnění oproti jednotlivému vstupnému
  • Sleva 10% (po registraci) v klubovém Fanshopu (permanentka bude sloužit jako klubová karta)
  • Rezervace místa na play off
  • Slevový program HC VERVA Litvínov
  • Zahrnutí do slosování v sezóně o hodnotné ceny
  • Jisté místo bez front i na exponované zápasy základní části
  • Kapesní Kalendář zdarma
  • Do 30. 8. 2019 rezervace vstupenky s 20% slevou na Open Air

Zvýhodnění na zápasy s permanentní vstupenkou oproti jednotlivému vstupnému na 25 utkání sezóny 2019/20

Sektor Cena permanentní vstupenky Cena jednotlivého vstupného na 25 zápasů Zvýhodnění
Stání2 000,-Kč3 750,-Kč1 750,-Kč
Sezení3 500,-Kč6 250,-Kč2 750,-Kč

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2019/20

Sektor Cena Cena pro Fanklub
Stání2 000,-Kč1 500,-Kč
Sezení3 500,-Kč

Slevy:

- držitel průkazu ZTP/P (včetně 1 doprovodu) – sleva 50 procent pouze do určeného sektoru
- držitel průkazů ZTP sleva 25% (jedno místo) pouze do určeného sektoru
- děti do 140 cm a vozíčkáři vstup zdarma

Permanentky (i vstupenky s výjimkou přípravných zápasů) lze platit i dárkovými poukázkami Sodexo a to jak Flexipasy, tak Relaxpasy, dále Chéque Déjeuner.

Každý extraligový domácí zápas je vylosován jeden z držitelů permanentky, který o přestávce na ledě obdrží masovou pochoutku od f. Astur-ka s.r.o.!

SLEVOVÝ PROGRAM - NEPŘEHLÉDNĚTE! Na permanentky HC VERVA obdržíte ve vybraných prodejnách a E-shopech v našem regionu významnou slevu. Budete-li svou permici často a vhodně používat, může se vám vložená investice zcela vrátit!  SEZNAM SLEV – firmy

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.