Permanentky

Pro sezónu 2019/2020 zůstanou zachovány ceny jako v minulých 5 sezónách s tím, že v ceně bude zahrnuto 25 zápasů základní části a majitel permanentní vstupenky bude mít možnost v termínu do 30. 8. 2019 si zakoupit lístek na Open Air v Drážďanech (4. 1. 2020) za zvýhodněnou cenu (- 20%).

Důležité informace

• Prodej permanentních vstupenek startuje 15. 7. 2019 v 9:00
  • Pondělí až pátek 13:00 - 16:00
  • Permanentní vstupenky nelze zakoupit během extraligových utkání
  • Stejná cena vstupenek i permanentek jako v minulé sezóně

Výhody držitelů permanentek:

• Cenové zvýhodnění oproti jednotlivému vstupnému
  • Sleva 10% (po registraci) v klubovém Fanshopu (permanentka bude sloužit jako klubová karta)
  • Rezervace místa na play off
  • Slevový program HC VERVA Litvínov
  • Zahrnutí do slosování v sezóně o hodnotné ceny
  • Jisté místo bez front i na exponované zápasy základní části
  • Kapesní Kalendář zdarma
  • Do 30. 8. 2019 rezervace vstupenky s 20% slevou na Open Air

Zvýhodnění na zápasy s permanentní vstupenkou oproti jednotlivému vstupnému na 25 utkání sezóny 2019/20

Sektor Cena permanentní vstupenky Cena jednotlivého vstupného na 25 zápasů Zvýhodnění
Stání2 000,-Kč3 750,-Kč1 750,-Kč
Sezení3 500,-Kč6 250,-Kč2 750,-Kč

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2019/20

Sektor Cena Cena pro Fanklub
Stání2 000,-Kč1 500,-Kč
Sezení3 500,-Kč

Slevy:

- držitel průkazu ZTP/P (včetně 1 doprovodu) – sleva 50 procent pouze do určeného sektoru
- držitel průkazů ZTP sleva 25% (jedno místo) pouze do určeného sektoru
- děti do 140 cm a vozíčkáři vstup zdarma

Permanentky (i vstupenky s výjimkou přípravných zápasů) lze platit i dárkovými poukázkami Sodexo a to jak Flexipasy, tak Relaxpasy, dále Chéque Déjeuner.

Každý extraligový domácí zápas je vylosován jeden z držitelů permanentky, který o přestávce na ledě obdrží masovou pochoutku od f. Astur-ka s.r.o.!

SLEVOVÝ PROGRAM - NEPŘEHLÉDNĚTE! Na permanentky HC VERVA obdržíte ve vybraných prodejnách a E-shopech v našem regionu významnou slevu. Budete-li svou permici často a vhodně používat, může se vám vložená investice zcela vrátit!  SEZNAM SLEV – firmy

Zápasy - Dorost včera

Liberecký debakl, Litvínov prohrál pod Ještědem 2:8

Nadstavbová část dorostenecké Extraligy je v plném proudu. V rámci sobotního programu zavítali černožlutí do Liberce, kde čelili místním Tygrům. Tabulkově do utkání vcházeli lépe hosté, kteří měli na modrobílé náskok sedmi bodů. Chemici ale selhali a osmkrát inkasovali.
Zápasy - Junioři včera

Derby pro Energii, junioři po špatné třetí třetině prohráli 1:4

L i t v í n o v - Druhé juniorské Podkrušnohorské derby opanovali hokejisté Karlových Varů. Tým z lázeňského města se do vedení dostal zásluhou Holuba, ještě v první třetině srovnal Bartoš. V prostřední části hry branka nepadla, a tak o výsledku klání rozhodla třetí perioda, kterou domácí chemici prohráli 0:3.
Mládež včera

Čtyři hráči Litvínova obdrželi pozvánku na kemp VTM U14 v Děčíně

V nominaci krajského výběru do čtrnácti let tentokrát najdete čtyři litvínovské zástupce. Hráči se 8.12. zúčastní jednodenního kempu v Děčíně.
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov