Permanentky

Pro sezónu 2019/2020 zůstanou zachovány ceny jako v minulých 5 sezónách s tím, že v ceně bude zahrnuto 25 zápasů základní části a majitel permanentní vstupenky bude mít možnost v termínu do 30. 8. 2019 si zakoupit lístek na Open Air v Drážďanech (4. 1. 2020) za zvýhodněnou cenu (- 20%).

Důležité informace

• Prodej permanentních vstupenek startuje 15. 7. 2019 v 9:00
  • Pondělí až pátek 13:00 - 16:00
  • Permanentní vstupenky nelze zakoupit během extraligových utkání
  • Stejná cena vstupenek i permanentek jako v minulé sezóně

Výhody držitelů permanentek:

• Cenové zvýhodnění oproti jednotlivému vstupnému
  • Sleva 10% (po registraci) v klubovém Fanshopu (permanentka bude sloužit jako klubová karta)
  • Rezervace místa na play off
  • Slevový program HC VERVA Litvínov
  • Zahrnutí do slosování v sezóně o hodnotné ceny
  • Jisté místo bez front i na exponované zápasy základní části
  • Kapesní Kalendář zdarma
  • Do 30. 8. 2019 rezervace vstupenky s 20% slevou na Open Air

Zvýhodnění na zápasy s permanentní vstupenkou oproti jednotlivému vstupnému na 25 utkání sezóny 2019/20

Sektor Cena permanentní vstupenky Cena jednotlivého vstupného na 25 zápasů Zvýhodnění
Stání2 000,-Kč3 750,-Kč1 750,-Kč
Sezení3 500,-Kč6 250,-Kč2 750,-Kč

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2019/20

Sektor Cena Cena pro Fanklub
Stání2 000,-Kč1 500,-Kč
Sezení3 500,-Kč

Slevy:

- držitel průkazu ZTP/P (včetně 1 doprovodu) – sleva 50 procent pouze do určeného sektoru
- držitel průkazů ZTP sleva 25% (jedno místo) pouze do určeného sektoru
- děti do 140 cm a vozíčkáři vstup zdarma

Permanentky (i vstupenky s výjimkou přípravných zápasů) lze platit i dárkovými poukázkami Sodexo a to jak Flexipasy, tak Relaxpasy, dále Chéque Déjeuner.

Každý extraligový domácí zápas je vylosován jeden z držitelů permanentky, který o přestávce na ledě obdrží masovou pochoutku od f. Astur-ka s.r.o.!

SLEVOVÝ PROGRAM - NEPŘEHLÉDNĚTE! Na permanentky HC VERVA obdržíte ve vybraných prodejnách a E-shopech v našem regionu významnou slevu. Budete-li svou permici často a vhodně používat, může se vám vložená investice zcela vrátit!  SEZNAM SLEV – firmy

Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha