HC Litvínov, sportovní  spolek

• Ondřej Weissmann - člen výboru

Revizní komise

• Jana Lehká - vedoucí revizní komise
  • Ing. Robert Kysela - člen revizní komise, za HC Verva Litvínov, a.s.
  • Martin Stříbrný - člen revizní komise

Žáci dnes

DEVÍTKA: Kdo zastaví černožlutou bouři?

V uplynulém ročníku zakončili základní část bez jediné porážky a na podobný počin to vypadá i letos. Žáci deváté třídy si v dalších dvou utkáních zastříleli a s dvoubodovým náskokem vedou svoji skupinu.
Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha