Žlutočerná trefa

Tipujte zde

Žlutočerná trefa je tipovací soutěží pro všechny zaregistrované návštěvníky oficiálních webových stránek HC VERVA Litvínov, a.s.

Pravidla soutěže

1. Cílem je uhodnout výsledek litvínovského zápasu nebo se mu co nejvíce přiblížit.
  2. Počítá se výsledek po 60 minutách hry!
  3. Žlutočerná trefa začíná prvním zápasem Tipsport extraligy v září příslušného roku.
  4. Tipovat je možné kdykoliv, nejpozději však do začátku zápasu. Je možné natipovat i několik zápasů dopředu nebo si tipy později zpřesňovat (opět ale jen do data zápasu a uvedené hodiny).
  5. Po každém utkání (kole soutěže) budou tipy v krátké době vyhodnoceny a každému tipujícímu přičteny získané body. Aktuální pořadí všech tipujících je zveřejňováno v průběžném žebříčku tipujících. Tipování poběží až do posledního kola základní části TELH.

Bodové hodnocení

Jednotlivá kritéria se nesčítají! Soutěžící získá nejvyšší možný počet bodů jen podle jednoho splněného kritéria. Pokud tedy uhodnete výhru týmu i počet branek Litvínova (ale ne rozdíl branek), získáte tři body.

10 bodů přesný výsledek zápasu
nebo 5 bodů uhodnutý vítěz (nebo remíza) se správným rozdílem branek
nebo 3 body uhodnutý pouze vítěz zápasu
nebo 1 bod uhodnutý počet litvínovských branek

Příklad

Zápas Litvínov – Pardubice skončil 6:4. Za tip 5:3 obdrží soutěžící 5 bodů.

Kdo může tipovat?

Všichni zaregistrovaní návštěvníci na serveru www.hcverva.cz.

Jak se zaregistrovat?

Registraci naleznete zde

Ceny

Hodnotné ceny nejlepším tipujícím věnuje HC VERVA Litvínov, a.s. Ve hře jsou permanentky k stání i k sezení na další sezónu, litvínovský dres a jiné zajímavé klubové suvenýry (oblečení, předměty, atd). Zároveň jde o prestižní záležitost mezi fanoušky-tipujícími. Ti nejlepší se na konci sezóny mohou právem považovat za opravdové znalce litvínovského hokeje!

Vítězové

Žlutočerná trefa 2015/16 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2014/15 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2013/14 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2012/13 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2011/12 - vyhodnocení

Žlutočerná trefa 2010/11 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2009/10 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Hodně štěstí při tipování Vám přeje HC VERVA Litvínov, a.s. a redakce webových stránek!

Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha