Žlutočerná trefa

Tipujte zde

Žlutočerná trefa je tipovací soutěží pro všechny zaregistrované návštěvníky oficiálních webových stránek HC VERVA Litvínov, a.s.

Pravidla soutěže

1. Cílem je uhodnout výsledek litvínovského zápasu nebo se mu co nejvíce přiblížit.
  2. Počítá se výsledek po 60 minutách hry!
  3. Žlutočerná trefa začíná prvním zápasem Tipsport extraligy v září příslušného roku.
  4. Tipovat je možné kdykoliv, nejpozději však do začátku zápasu. Je možné natipovat i několik zápasů dopředu nebo si tipy později zpřesňovat (opět ale jen do data zápasu a uvedené hodiny).
  5. Po každém utkání (kole soutěže) budou tipy v krátké době vyhodnoceny a každému tipujícímu přičteny získané body. Aktuální pořadí všech tipujících je zveřejňováno v průběžném žebříčku tipujících. Tipování poběží až do posledního kola základní části TELH.

Bodové hodnocení

Jednotlivá kritéria se nesčítají! Soutěžící získá nejvyšší možný počet bodů jen podle jednoho splněného kritéria. Pokud tedy uhodnete výhru týmu i počet branek Litvínova (ale ne rozdíl branek), získáte tři body.

10 bodů přesný výsledek zápasu
nebo 5 bodů uhodnutý vítěz (nebo remíza) se správným rozdílem branek
nebo 3 body uhodnutý pouze vítěz zápasu
nebo 1 bod uhodnutý počet litvínovských branek

Příklad

Zápas Litvínov – Pardubice skončil 6:4. Za tip 5:3 obdrží soutěžící 5 bodů.

Kdo může tipovat?

Všichni zaregistrovaní návštěvníci na serveru www.hcverva.cz.

Jak se zaregistrovat?

Registraci naleznete zde

Ceny

Hodnotné ceny nejlepším tipujícím věnuje HC VERVA Litvínov, a.s. Ve hře jsou permanentky k stání i k sezení na další sezónu, litvínovský dres a jiné zajímavé klubové suvenýry (oblečení, předměty, atd). Zároveň jde o prestižní záležitost mezi fanoušky-tipujícími. Ti nejlepší se na konci sezóny mohou právem považovat za opravdové znalce litvínovského hokeje!

Vítězové

Žlutočerná trefa 2015/16 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2014/15 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2013/14 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2012/13 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2011/12 - vyhodnocení

Žlutočerná trefa 2010/11 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2009/10 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Hodně štěstí při tipování Vám přeje HC VERVA Litvínov, a.s. a redakce webových stránek!

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.