Žlutočerná trefa

Tipujte zde

Žlutočerná trefa je tipovací soutěží pro všechny zaregistrované návštěvníky oficiálních webových stránek HC VERVA Litvínov, a.s.

Pravidla soutěže

1. Cílem je uhodnout výsledek litvínovského zápasu nebo se mu co nejvíce přiblížit.
  2. Počítá se výsledek po 60 minutách hry!
  3. Žlutočerná trefa začíná prvním zápasem Tipsport extraligy v září příslušného roku.
  4. Tipovat je možné kdykoliv, nejpozději však do začátku zápasu. Je možné natipovat i několik zápasů dopředu nebo si tipy později zpřesňovat (opět ale jen do data zápasu a uvedené hodiny).
  5. Po každém utkání (kole soutěže) budou tipy v krátké době vyhodnoceny a každému tipujícímu přičteny získané body. Aktuální pořadí všech tipujících je zveřejňováno v průběžném žebříčku tipujících. Tipování poběží až do posledního kola základní části TELH.

Bodové hodnocení

Jednotlivá kritéria se nesčítají! Soutěžící získá nejvyšší možný počet bodů jen podle jednoho splněného kritéria. Pokud tedy uhodnete výhru týmu i počet branek Litvínova (ale ne rozdíl branek), získáte tři body.

10 bodů přesný výsledek zápasu
nebo 5 bodů uhodnutý vítěz (nebo remíza) se správným rozdílem branek
nebo 3 body uhodnutý pouze vítěz zápasu
nebo 1 bod uhodnutý počet litvínovských branek

Příklad

Zápas Litvínov – Pardubice skončil 6:4. Za tip 5:3 obdrží soutěžící 5 bodů.

Kdo může tipovat?

Všichni zaregistrovaní návštěvníci na serveru www.hcverva.cz.

Jak se zaregistrovat?

Registraci naleznete zde

Ceny

Hodnotné ceny nejlepším tipujícím věnuje HC VERVA Litvínov, a.s. Ve hře jsou permanentky k stání i k sezení na další sezónu, litvínovský dres a jiné zajímavé klubové suvenýry (oblečení, předměty, atd). Zároveň jde o prestižní záležitost mezi fanoušky-tipujícími. Ti nejlepší se na konci sezóny mohou právem považovat za opravdové znalce litvínovského hokeje!

Vítězové

Žlutočerná trefa 2015/16 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2014/15 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2013/14 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2012/13 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2011/12 - vyhodnocení

Žlutočerná trefa 2010/11 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Žlutočerná trefa 2009/10 - vyhodnocení, rozhovor s vítězem

Hodně štěstí při tipování Vám přeje HC VERVA Litvínov, a.s. a redakce webových stránek!

Junioři včera

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.