Mládež 07.12.2019
Autor: Ondřej Mach

Čtyři hráči Litvínova obdrželi pozvánku na kemp VTM U14 v Děčíně

V nominaci krajského výběru do čtrnácti let tentokrát najdete čtyři litvínovské zástupce. Hráči se 8.12. zúčastní jednodenního kempu v Děčíně.
Všichni hokejisté se sejdou v neděli 8. prosince na zimním stadionu v Děčíně. Od devíti hodin je na programu suchý trénink, v 10:45 hráči vyrazí na led. Třicet minut po poledni je čeká oběd a poté bude následovat zápas. Konec celé akce je naplánován na 16:00.

Z hráčů Litvínova byli nominování brankář Pavel Matyunin, obránce Sam Otruba a útočníci Jan Dufek a Jan Peroutka

Pozvaní hráči:

Brankáři: Matyunin Pavel (Lit), Štěrba David (Cho)

Obránci: Zahálka Štěpán (Lte.), Kladivo Jan (Lou), Prokeš Daniel, Schreinemachers Josef (Cho), Otruba Sam (Lit), Švarc Zbyněk (Děč)

Útočníci: Titlbach Adam, Horský Denis, Patočka Matyáš (Cho), Dufek Jan, Peroutka Jan (Lit), Hlavička Denis, Prokůpek Tomáš (Lte), Liška Jan (Mos), Pospíšil Jaroslav (Bíl)
Mládež před 3 dny

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...