Zápasy - Junioři 15.09.2018
Autor: Ondřej Mach, Daniel Kubelka

JUN: Po dvou prohrách Litvínov zabral a zdolal Karlovy Vary po samostatných nájezdech!

Foto Reportáž
Litvínovská juniorka vyhrála první venkovní zápas letošní sezony. Karlovy Vary porazila až po patnácté sérii samostatných nájezdů, rozhodující nájezd proměnil David Jindra.
15.9.2018
KV Arena
3:4sn
1:1, 2:2, 0:0 - 0:1

Karlovy Vary

Bednář (Kašpar) – Bernáth, Cankov, Klejna, Ptáček, Tureček (A), Novák (A) – Záruba, Novotný, Berčík, Prošek, Rozhon, Jiskra, Petrov, Křehlík, Holub (C), Šik, Černý, Křemen

Litvínov

Zelenka (Pejsar) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Stehlík, Limanovský, Bartoš (C), Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek (A), Svoboda
Branky a nahrávky: 15. Holub (Jiskra), 27. Prošek (Křehlík), 30. Klejna (Křemen) – 9. Bartoš (Stehlík, Viedemann), 24. Svoboda (TS), 28. Bártek (Berka, Svoboda), rozh. náj. Jindra. Rozhodčí: Svoboda – Jelínek, Šimán. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 106. Střely na branku: 32:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

Do zápasu hraném ve svižném tempu vstoupili lépe hosté, kteří se ujali vedení v 9. minutě. Stehlík vysunul do brejku kapitána Chemiků Dana Bartoše, který sám před Bednářem nezaváhal a posunul puk mezi betony karlovarského brankáře do karlovarské svatyně. Domácí se vyrovnání dočkali v polovině 15. minuty v přesilové hře. Jiskra dobře napadal snahu Severočechů o vyhození kotouče z pásma, zpoza branky naservíroval mezi kruhy Davidu Holubovi, který z první trefil naprosto přesně horní růžek!

Druhá třetina nabídla branky hned čtyři. V čase 23:22 poslal hosty znovu do vedení Přemysl Svoboda, který přesným švihem z pravého kruhu vymetl levou šibenici. Vedení vydrželo černožlutým ale jen něco málo přes tři minuty. Domácí zachytili puk ve středním pásmu a během chvilky z toho bylo přečíslení dvou proti jednomu. Radek Prošek s Tomášem Křehlíkem si několikrát na jeden dotek vyměnili puk a prvně jmenovaný už jen zasouval puk do zcela odkryté branky Litvínova.

Radost Energetiků z vyrovnání trvala přesně 78 vteřin, protože hosty poslal znovu do vedení Robert Bártek. Krátce před polovinou utkání ale bylo znovu vyrovnáno. Energetici opět využili přesilovou hru, když Křemen přiťukl puk Františku Klejnovi, který z levého kruhu vystřelil z ostrého úhlu a překonal hostujícího Pejsara.

Třetí dvacetiminutovka ani následné prodloužení branku přes snahu obou týmů nepřinesla, štěstí stálo při domácích hned dvakrát, protože Bednářovu klec dvakrát zachránila tyč.

Sobotní drama tak musely rozseknout až samostatné nájezdy, ve kterých dlouho zářili oba gólmani. V páté sérii přiblížil domácí blíže k vítězství Bernáth, jenže hned vzápětí prostřelil Bednáře Přemysl Svoboda a nájezdový maraton pokračoval. A byl to maraton se vším všudy, střelci však dalších 18 nájezdů mlčeli. Rozhodnutí přinesla až 15. série nájezdů, ve kterých se trefil David Jindra, zatímco domácí Křehlík neuspěl.
20.kolo
13. Mountfield HK 24 24
14. HC Olomouc 26 21
Zápasy - Junioři před 3 dny

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice